Lync 2013 for iPad

Lync 2013 for iPad 5.6

Używaj, gdzie chcesz, aplikacji Lync 2013 w wersji mobilnej

Lync 2013 to mobilna wersja oprogramowania do wysyłania bezpośrednich wiadomości oraz organizowania wideokonferencji, którą Microsoft w swoim zamyśle przeznaczył dla zastosowań profesjonalnych.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Praktycznie wszystkie funkcje wersji desktopowej
  • Synchronizacja kontaktów, grup dyskusyjnych oraz podgląd historii rozmów

Wady

  • Może być dość powolna w uruchomieniu i podłączeniu do sieci
  • Nie można otworzyć niektórych linków URL podczas rozmowy

Dobry
7

Lync 2013 to mobilna wersja oprogramowania do wysyłania bezpośrednich wiadomości oraz organizowania wideokonferencji, którą Microsoft w swoim zamyśle przeznaczył dla zastosowań profesjonalnych.

Komunikacja za pomocą Lync 2013

Dzięki tej aplikacji zyskasz dostęp do mniej więcej takich samych funkcji, jakie posiada wersja desktopowa. Zabrakło tu jedynie opcji prezentacji (PowerPoint, tablica, itp.) oraz OneNote'a.

Lync 2013 został stworzony do rozmów (w szczególności grupowych), pozwalając na przeprowadzenie rozmów audio i wideo oraz na wysyłanie e-maili. Aplikacja synchronizuje się z twoją listą kontaktów i ma łatwy dostęp do grup dyskusyjnych. Zyskujesz też podgląd swojego kalendarza wraz ze wszystkimi spotkaniami i wydarzeniami, jakie się w nim znajdują.

Masz tu także kilka opcji, dzięki którym możesz odpowiednio ustawić swoje konto Lync.

Dodatek do wersji stacjonarnej

W celu używania wersji mobilnej Lync 2013 obowiązkowo potrzebujesz założonego konta Lync, ale nie jest możliwe jego utworzenie bezpośrednio z aplikacji.

Interfejs Lync 2013 jest zaprojektowany w postaci kart dotyczących poszczególnych kontaktów, dyskusji, spotkań oraz wydarzeń, a także posiada na końcu specjalną zakładkę z twoim profilem i ustawieniami.

Aplikacja pozwala również na przegląd pełnej historii wszystkich konwersacji, nawet tych, które odbyły się za pomocą wersji desktopowej programu. Dzięki temu możesz rozpocząć rozmowę na jednym urządzeniu i zakończyć na innym.

Tylko dla zawodowców

Lync 2013 został stworzony z przeznaczeniem dla profesjonalistów, którzy mieli go wykorzystywać w celu komunikacji z innymi pracownikami danej firmy. Aplikacja ta miała dać im kontakt z osobami przebywającymi poza biurem lub będącymi w podróży, pozwalając cieszyć się w zasadzie wszystkimi funkcjami wersji na PC.

Lync 2013 for iPad

Download

Lync 2013 for iPad 5.6

Opinie użytkowników o Lync 2013 for iPad